Shablon
Podobają Ci się nasze prace? Chcesz otrzymywać darmowe wskazówki, pliki graficzne i artykuły pomocne
w prowadzeniu Twojego biznesu?
Zostaw nam swój adres mailowy,
a regularnie będziemy wysyłać
Ci małe, graficzne co nieco.
Korzystanie z newslettera jest dobrowolne i bezterminowe. Zostawiając nam swoje dane osobowe, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z regulaminem strony.

WSPÓŁPRACA

Zapoznaj się z naszymi zasadami współpracy i schematem realizacji zamówienia, który wypracowałyśmy podczas pracy przy różnych projektach. Schemat dotyczy zamówień standardowych – w przypadku bardziej rozbudowanych zleceń niestandardowych szczegóły realizacji zamówienia ustalamy podczas bezpłatnych konsultacji.

01

Kontakt i wycena

Wyślij nam mail lub zostaw wiadomość na naszej stronie za pomocą formularza kontaktowego. Opisz w kilku zdaniach jakiego projektu potrzebujesz. Jeśli informacje zawarte w Twojej wiadomości będą wystarczające, prześlemy gotową wycenę i wstępne warunki współpracy. Ewentualnie zadamy kilka pytań, by doprecyzować szczegóły zamówienia i na podstawie Twoich odpowiedzi przekażemy naszą ofertę. Możemy również spotkać się osobiście w Warszawie lub wirtualnie na Skype w ramach darmowej, godzinnej konsultacji.

02

Umowa

Po zaakceptowaniu oferty podpisujemy umowę na usługi graficzne. W umowie sprecyzowany jest zakres naszych usług, termin realizacji oraz wysokość zaliczki i całości wynagrodzenia, a także obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego. Umowa jest dla Ciebie ważna, ponieważ dzięki niej otrzymujesz majątkowe prawa autorskie na koniec naszej współpracy. Umowa zabezpiecza Twoje i nasze interesy i jest mapą działania przy projekcie.

03

Brief

Przed rozpoczęciem projektowania, potrzebujemy od Ciebie garści informacji na temat Twoich oczekiwań, preferowanej stylistyki, a także Twojej grupy docelowej. Im więcej informacji otrzymamy od Ciebie na początku, tym lepiej zrozumiemy Twoje potrzeby, i tym płynniej będzie przebiegała nasza współpraca przy projekcie. Jeżeli nie masz przygotowanych tego typu informacji, możemy wspólnie opracować tablicę inspiracji (tzw. mood board), który wyznaczy kierunek dla kreacji.

04

Projekt

Wstępny projekt przygotowujemy w ciągu 5 dni roboczych od dnia podpisania umowy, chyba że umowa stanowi inaczej. Po przeanalizowaniu briefu, przekazanych nam treści i materiałów źródłowych, jak również aktualnych trendów w danej branży, przygotowujemy wstępne szkice projektu. W przypadku logo, na pierwszy ogień idą trzy propozycje w różnej stylistyce. Przy pozostałych projektach jest to najczęściej jedna propozycja, choć liczbę szkiców ustalamy indywidualnie w zależności od zamówienia.

05

Dalsze prace nad projektem

Do wybranego szkicu wprowadzamy zmiany i modyfikacje według wytycznych, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Wprowadzamy docelowo maksymalnie trzy serie poprawek w ustalonej cenie projektu. Pozostajemy w stałym kontakcie mailowym, dzięki czemu jesteś bezpośrednio zaangażowany w proces powstawania projektu. Gdyby trzy serie okazały się niewystarczające, dodatkowe prace rozliczamy w trybie godzinowym.

06

Rozliczenie i zamknięcie projektu

Po zakończeniu prac i akceptacji projektu przekazujemy fakturę VAT za wykonane prace. Jeżeli projekt wymaga dodatkowych zmian, rozliczamy je godzinowo, a ich koszt dodajemy do faktury końcowej. Otrzymanie płatności warunkuje przesłanie finalnych wersji plików do druku lub publikacji online i jest równoznaczne z przeniesieniem majątkowych praw autorskich. Od tej pory Ty i Twój projekt możecie ruszać w świat i podbijać rynek! Powodzenia!