Shablon
Podobają Ci się nasze prace? Chcesz otrzymywać darmowe wskazówki, pliki graficzne i artykuły pomocne
w prowadzeniu Twojego biznesu?
Zostaw nam swój adres mailowy,
a regularnie będziemy wysyłać
Ci małe, graficzne co nieco.
Korzystanie z newslettera jest dobrowolne i bezterminowe. Zostawiając nam swoje dane osobowe, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z regulaminem strony.

Urząd Dzielnicy Bielany

Naszą współpracę z Urzędem Dzielnicy Bielany w Warszawie cechuje długofalowość i różnorodność. Miałyśmy przyjemność tworzyć materiały promocyjne zarówno mniejszych przedsięwzięć, takich jak konkurs ekologiczny dla dzieci (2014), jak również większych imprez dzielnicowych, takich jak okolicznościowe pikniki Witaj Lato na Bielanach czy Dzień Dziecka na Bielanach (2015). Każdy z projektów stylistycznie nawiązuje do innej tematyki, a jednocześnie zawiera w sobie wspólny mianownik identyfikacji z dzielnicą.

Najważniejszym przedsięwzięciem w ramach współpracy z Urzędem Dzielnicy Bielany jest utworzenie spójnej komunikacji wizualnej dla inicjatywy Budżetu Partycypacyjnego. Symbolem kampanii został bielański Słoń, który zyskał nową, komiksową twarz i ruszył do promocji na kanałach społecznościowych i w lokalnej gazecie. W materiałach marketingowych powiązanych z Budżetem Partycypacyjnym Dzielnicy Bielany pojawia się także komiksowa mapa dzielnicy oraz tematyczne infografiki.

UDB_1

UDB_2

UDB_3UDB_4

UDB_5