Shablon
Podobają Ci się nasze prace? Chcesz otrzymywać darmowe wskazówki, pliki graficzne i artykuły pomocne
w prowadzeniu Twojego biznesu?
Zostaw nam swój adres mailowy,
a regularnie będziemy wysyłać
Ci małe, graficzne co nieco.
Korzystanie z newslettera jest dobrowolne i bezterminowe. Zostawiając nam swoje dane osobowe, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z regulaminem strony.

Joanna Baranowska

Joanna Baranowska to Mama na własnych zasadach. Zawodowo zajmuje się coachingiem mam: pomaga odnaleźć się świeżo upieczonym mamom w nowej roli, wrócić do działalności zawodowej i przy tym doskonale radzić sobie z dzieckiem. Jej marka jest pełna życia i koloru, i to dosłownie. Asia oferuje wyspecjalizowane programy treningowe, które szczegółowo zaprezentowałyśmy na stronie, pisze szkoleniowe artykuły, które trafiają na postawionego na stronie bloga, a także prowadzi sklep online, który stopniowo wypełnia się oferowanymi produktami.

Największym wyzwaniem w tworzeniu strony www Asi okazało się atrakcyjne przedstawienie dużej dawki treści w bogatej kolorystyce marki Joanna Baranowska. Nasze rozwiązanie? Ikonografia, ciekawe formatowanie tekstu oraz niebanalny układ informacji przeplatanych zdjęciami samej Asi. Do tego szczypta animacji i zamierzony efekt osiągnięty! Strona trafiła do Klientki jako projekt całkowicie edytowalny, dzięki czemu Asia czuwa nad aktualnością wszystkich informacji.

Zobacz pełną stronę www

Joanna Baranowska_1

Joanna Baranowska_2

Joanna Baranowska_3