Shablon
Podobają Ci się nasze prace? Chcesz otrzymywać darmowe wskazówki, pliki graficzne i artykuły pomocne
w prowadzeniu Twojego biznesu?
Zostaw nam swój adres mailowy,
a regularnie będziemy wysyłać
Ci małe, graficzne co nieco.
Korzystanie z newslettera jest dobrowolne i bezterminowe. Zostawiając nam swoje dane osobowe, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z regulaminem strony.

iPOS

Firma iPOS to startup z branży fintech. Ich flagowym produktem jest kasoterminal iPOS duet, czyli terminal płatniczy i drukarka fiskalna w jednym. Dzięki iPOS wszystkie biznesy, małe i te większe, mogą pożegnać się z koniecznością zakupu kasy fiskalnej i jednoczesnej dzierżawy terminala. A do tego dzięki platformie iPOS web można monitorować sprzedaż z każdego miejsca na ziemi.

Dla marki iPOS wykonałyśmy szereg materiałów identyfikacyjnych, reklamowych i użytkowych. Zaprojektowałyśmy m.in. ulotki dwustronne i składane, banery internetowe i wielkoformatowe, teczkę ofertową, kupony rabatowe, papier firmowy, fakturę,  a także kubki, filiżanki i smycze. Dodatkowo zajęłyśmy się także elementami komunikacyjnymi, takimi jak mailingi powiązane ze sklepem iPOS. Ponadto zaproponowałyśmy projekt 3D display’u kasoterminala w miejscach sprzedaży. Kreacja całości brandingu firmy iPOS bazuje na logo, zaprojektowanym przez Headmade Studio.

Dowiedz się więcej o iPOS

iPOS_1

iPOS_2

iPOS_3