Shablon
Podobają Ci się nasze prace? Chcesz otrzymywać darmowe wskazówki, pliki graficzne i artykuły pomocne
w prowadzeniu Twojego biznesu?
Zostaw nam swój adres mailowy,
a regularnie będziemy wysyłać
Ci małe, graficzne co nieco.
Korzystanie z newslettera jest dobrowolne i bezterminowe. Zostawiając nam swoje dane osobowe, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z regulaminem strony.

O nas

DLACZEGO?

SHABLON powstał w styczniu 2014 roku ze wspólnej pasji do designu i projektowania. Nasze studio graficzne to firma rodzinna, w której łączymy profesjonalne podejście z przyjazną atmosferą pracy. Naszym celem jest nie tylko tworzenie projektów graficznych, ale także wspieranie marek w ich rozwoju na rynku.

DOŚWIADCZENIE

Na przestrzeni ostatniego roku nasze zaangażowanie w kreowanie marki wkroczyło na wyższy poziom. Od prostej realizacji projektu przeszłyśmy do działań promocyjnych i sprzedażowych, biorąc udział i nadzorując takie projekty jak Planer Pani Swojego Czasu czy Hello School Education.

NASZA EKIPA

KARLA

Kiedy Twój umysł jest jednocześnie ścisły i humanistyczny, niełatwo znaleźć Ci swoje miejsce w biznesie. Dlatego grafika komputerowa to nie tylko moja praca, to mój sposób na życie, który pozwala spełniać mi się jednakowo w obydwu obszarach. Kreatywność w działaniu w towarzystwie twardego stąpania po ziemi – to jest to! Do tego możliwość poszerzania umiejętności w zakresie e-mail marketingu, social media czy modeli biznesowych i mamy to, co lubię najbardziej. Swojego demona biznesowego zostawiam jednak w biurze na koniec dnia i z przyjemnością piekę ciasta i spaceruję ze swoim psem Rufusem.

ANIA

Odkąd pamiętam interesował mnie przekaz wizualny. Jako dziecko uwielbiałam oglądać teledyski i wycinać fragmenty zdjęć, rysunków i napisów, a następnie składać z nich kolorowe kolaże. Później wciągnął mnie świat fotografii – nigdzie nie ruszałam się bez aparatu i spędzałam długie godziny sam na sam z powiększalnikiem w tradycyjnej ciemni. W końcu przyszedł też czas na technologie cyfrowe i grafikę komputerową, gdzie łączę wszystkie swoje pasje. W wolnym czasie lubię uprawiać sporty deskowe – windsurfing, SUP, narty, longboard.