Shablon
Podobają Ci się nasze prace? Chcesz otrzymywać darmowe wskazówki, pliki graficzne i artykuły pomocne
w prowadzeniu Twojego biznesu?
Zostaw nam swój adres mailowy,
a regularnie będziemy wysyłać
Ci małe, graficzne co nieco.
Korzystanie z newslettera jest dobrowolne i bezterminowe. Zostawiając nam swoje dane osobowe, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z regulaminem strony.

O nas

DLACZEGO?

SHABLON powstał w styczniu 2014 roku ze wspólnej pasji do designu i projektowania. Nasze studio graficzne to firma rodzinna, w której łączymy profesjonalne podejście z przyjazną atmosferą pracy. Małe przedsiębiorstwa poczują się u nas doskonale! Naszym celem jest nie tylko tworzenie projektów graficznych, ale także wspieranie marek w ich rozwoju na rynku oraz ciągły rozwój naszych umiejętności technicznych i artystycznych.

DOŚWIADCZENIE

Od 2016 roku nasze zaangażowanie w kreowanie marki wkroczyło na wyższy poziom. Od prostej realizacji projektu przeszłyśmy do działań związanych z self-publishingiem, nadzorując takie projekty jak Planer Pani Swojego Czasu czy Hello School Education. Naszą specjalnością stała się zaawansowana produkcja, a promocja i sprzedaż zaczęły stanowić nieodłączny element projektów self-publishing.

NASZA EKIPA

KARLA

Kiedy Twój umysł jest jednocześnie ścisły i humanistyczny, niełatwo znaleźć Ci swoje miejsce w biznesie. Dlatego grafika komputerowa to nie tylko moja praca, to mój sposób na życie, który pozwala spełniać mi się jednakowo w obydwu obszarach. Kreatywność w działaniu w towarzystwie twardego stąpania po ziemi – to jest to! Do tego możliwość poszerzania umiejętności w zakresie e-mail marketingu, social media czy modeli biznesowych i mamy to, co lubię najbardziej. Swojego demona biznesowego zostawiam jednak w biurze na koniec dnia i z przyjemnością piekę ciasta i spaceruję ze swoim psem Rufusem.

ANIA

Odkąd pamiętam interesował mnie przekaz wizualny. Jako dziecko uwielbiałam oglądać teledyski i wycinać fragmenty zdjęć, rysunków i napisów, a następnie składać z nich kolorowe kolaże. Później wciągnął mnie świat fotografii – nigdzie nie ruszałam się bez aparatu i spędzałam długie godziny sam na sam z powiększalnikiem w tradycyjnej ciemni. W końcu przyszedł też czas na technologie cyfrowe i grafikę komputerową, gdzie łączę wszystkie swoje pasje. W wolnym czasie lubię uprawiać sporty deskowe – windsurfing, SUP, narty, longboard.

Nasz zespół to także inni świetni specjaliści

Cezary_foto

Cezary

Nasz programista, czyli frontend i backend master, dzięki któremu strony internetowe i aplikacje naszych klientów będą działać tak, jak powinny. Sam mówi, że „Sztuka programowania jest sztuką porządkowania złożoności”. Przyznaje też, że 4 letnia praca stała się dla niego pasją, elementem codziennego życia. Wpłynęła także na otaczający go świat.

Bartek

Bartek

Pogromca przestrzeni 3D, który przygotowuje dla naszych klientów wizualizacje pomieszczeń, stoisk targowych, projektowanych przez nas display’ów. Terminowy, kreatywny, w lot łapie wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane koncepcje i przekłada je na realistyczne obrazy. Sam o sobie nie mówi zbyt wiele, za to jego praca mówi wyraźnie: klasa i wysoka jakość.

Mikolaj_foto

Mikołaj

Mikołaj to nasz stażysta, młodszy ninja grafiki i pasjonat fotografii. Zaczęło się od zdjęć samolotów. Potem zaznajomił się z programem Photoshop i po jakimś czasie spróbował swoich sił w projektowaniu graficznym. Okazało się, że grafika wciągnęła go na tyle, że chciałby się tym zająć zawodowo. Mikołaj to serio chłopak, który w 100% skupia się na zadaniu. Nie raz usłyszycie o nim dużo dobrego!

Na potrzeby konkretnych projektów współpracujemy także z ilustratorami, drukarzami oraz fotografami, których portfolio przedstawiamy na życzenie klienta.